Chcę inwestować

Gratuluję osiągnięcia możliwości inwestowania w nieruchomości!

Skoro tutaj jesteś zakładamy, że posiadasz wolne środki, które chciałbyś bezpiecznie ulokować, być może je pomnożyć i wiesz, że inwestowanie w nieruchomości to najbezpieczniejsza lokata kapitału, czy też szansa na jego pomnożenie.
Inwestowanie w nieruchomości jest najbardziej racjonalnym kierunkiem lokowania swoich wolnych środków.
Ponadto rynek nieruchomości oferuje znaczą różnorodność.
W zależności od oczekiwanej przez Ciebie stopy zwrotu z inwestycji oraz posiadanego kapitału znajdziemy i polecimy odpowiednie
nieruchomości.

Jesteśmy też otwarci na wspólne inwestowanie.

Masz kilka możliwości.

Najem długoterminowy.

Na początek określimy grupę docelową, jaką chcesz „obsługiwać” oraz w zależności od tego jaki masz kapitał zaproponujemy odpowiednie nieruchomości.

Biorąc pod uwagę skutki pandemii, która na długo zostanie w naszych głowach, polecam małe mieszkania bądź też takie, które można podzielić na dwie czy trzy mikrokawalerki. Dzielenie mieszkania na 5 czy 6 pokoi nie sprawdzi się. Te czasy minęły. Należy iść w kierunku mikrokawalerek, kawalerek bądź mieszkań dwupokojowych.

Najem długoterminowy daje bezpieczny i stały dochód. W zależności od rodzaju nieruchomości od 5 do 10 procent w skali roku.

Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz oraz home stagerami i z fachowcami z doświadczeniem, którzy przeprowadzają podziały mieszkań.

Co więcej zajmiemy się wynajmem Twojej nieruchomości. Polecamy umowę najmu okazjonalnego, która jest najbezpieczniejszą formą wynajmu.

Najem krótkoterminowy.

Wynajem mieszkania na doby przyniesie najszybszy zwrot z inwestycji, sięgający nawet od minimum 15 do 30 procent rocznie, w zależności od tego jaką kupisz nieruchomość.

Właściwy wybór nieruchomości na ten typ najmu jest szczególnie istotny. Znaczenie ma przede wszystkim lokalizacja, standard i estetyka nieruchomości oraz parking.

Podpowiemy jaką nieruchomość jest najlepiej nabyć, jak ją urządzić oraz jaką zaproponować cenę za dobę. Niezbędny będzie home staging typowy dla najmu krótkoterminowego oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Do czasu pandemii najem ktrótkoterminowy nabrał rozpędu, kolejnych obiektów przybywa z miesiąca na miesiąc.

Wprowadzenie zakazu wynajmu niektórym mocno dało się we znaki, szczególnie tym, którzy kupili te mieszkania za środki pochodzące z kredytu hipotecznego.

Kupując za gotówkę mieszkania na najem krótkoterminowy na pewno zmniejszasz ryzyko. Jeśli znów ogłoszą stan pandemii wiedz, że  takie mieszkanie z powodzeniem wynajmiesz na długi termin, czy też wynajmiesz osobom będącym w delegacjach czy też z potrzebą odbycia kwarantanny.

Dzięki temu unikniesz przestojów.

Jeśli nie będziesz sam chciał zajmować się najmem krótkoterminowym polecimy Ci osoby, z którymi współpracujemy, które będą mogły zająć się obsługą Twoich obiektów.

Wynajem lokali komercyjnych.

Wynajem lokali komercyjnych

Może to być bardzo intratna forma inwestowania, która przyniesie znacznie większe zyski niż wynajem mieszkań na długi termin, jednak najbardziej wrażliwa na sytuację na rynku.

Zatem w zależności od obecnej sytuacji na rynku, polecimy w jakie nieruchomości komercyjne najlepiej zainwestować.

Być może wiele biznesów z galerii handlowych przeniesie się do sklepów z bezpośrednim wejściem od ulicy, a to mogą być potencjalni, wieloletni najemcy.

Jeśli będziesz rozważał zakup lokalu usługowego, zbadamy rynek, określimy grupę docelową oraz polecimy odpowiedni lokal.

House flipping.

House flipping

Idealny jeśli chcesz pomnożyć kapitał, by docelowo skorzystać z powyżej zaproponowanych form inwestowania kapitału. Na czym polega?
Kupić nieruchomość poniżej ceny rynkowej, wyremontować i sprzedać drożej. Oczekiwany zysk od 20 procent do nawet 30 procent na olsztyńskim rynku. Oczywiście konieczna jest usługa home stagingu oraz sesja zdjęciowa, co zapewni szybszą i korzystniejszą sprzedaż.

Od wielu lat współpracujemy z inwestorami, również inwestujemy jako biuro czy też jesteśmy współinwestorem.

Bardzo rozwijająca się część rynku do czasu pandemii. Przed nią można było śmiało szacować realne zyski, kupując nawet i w cenie rynkowej mieszkanie o pożądanym układzie i lokalizacji.

Obecnie trzeba być bardziej ostrożnym. Jednak może pojawić się też więcej ofert na sprzedaż poniżej ceny rynkowej niż dotychczas oraz więcej osób chcących ulokować środki w już wyremontowane mieszkanie.

Zatem rynek nieruchomości daje nam wiele możliwości, mamy na myśli jeszcze działki, deweloperkę. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, celów, potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do współpracy!

Ekipa brokerów nieruchomości z Warmii

Sprawdź także naszą ofertę związaną ze sprzedażą nieruchomości oraz kupnem nieruchomości.