Misja i wizja

Misja i wizja

Warmia Brokers Nieruchomości

Warmia Brokers Nieruchomości jest marką, która wyrosła na wieloletnim doświadczeniu w branży. Na rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od 2012 roku.

Jako Warmia Brokers specjalizujemy się w sprzedaży

  • mieszkań i domów z rynku wtórnego
  • działek
  • oraz w transakcjach wiązanych.

Misja

Naszą misją jest przeprowadzenie Ciebie bezpiecznie, z korzyścią dla Ciebie oraz profesjonalnie przez cały proces kupna/sprzedaży nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie właścicielki jest gwarancją bezpieczeństwa oraz pełnego merytorycznego wsparcia przy całym procesie zakupu/ sprzedaży.

Zgłoś się do nas, a będziemy zaszczyceni, że możemy Ci towarzyszyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu, jakim jest sprzedaż, zakup czy też inwestycja w nieruchomość.

Wizja

Naszą wizją jest wykreować przyjazny wizerunek eksperta nieruchomości, do którego Klienci chętnie będą zgłaszać się z potrzebą sprzedaży oraz kupna nieruchomości.

  • Dla Ciebie podnosimy swoje kwalifikacje i szkolimy się z zakresu negocjacji, psychologii sprzedaży, prawa nieruchomości, fotografii, by oferować usługi na najwyższym poziomie.
  • Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ każda transakcja jest inna, bo inne są cele, potrzeby, możliwości i obecna sytuacja materialna oraz życiowa.
  • Otaczamy się sprawdzonymi, zaprzyjaźnionymi i lokalnymi firmami, które uczestniczą w procesie kupna/ sprzedaży jeśli zajdzie taka potrzeba, tj. architekt, projektant, home stager, prawnik, firma sprzątająca, przeprowadzkowa czy też remontowa.
  • Na bieżąco śledzimy rynek i obserwujemy płynące z niego sygnały, po to by pomóc Ci sprzedać, czy też kupić nieruchomość w korzystnej cenie.
  • Jesteśmy Twoim partnerem, ekspertem i przewodnikiem na rynku nieruchomości.

Będziemy przy Tobie na każdym kroku transakcji.
Szanujemy Ciebie, Twój czas, potrzeby, Twój majątek.

Zapraszamy do współpracy.

Skąd pomysł na nazwę?
Dlaczego Warmia?

Z miłości do Warmii i do natury.
Mieszkamy w pięknym regionie, krainie jezior i lasów.
Dlatego naszą ofertę będziemy systematycznie poszerzać nie tylko o mieszkania, ale też o domy, działki budowlane i te działki, na których można stawiać domki do 35m2 bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, zgodnie z prawem i warunkami zabudowy.

Dlaczego Brokers?

Od zawsze reprezentowaliśmy interesy naszych klientów, traktowaliśmy indywidualnie i staraliśmy się nawiązać relację, by było nam łatwiej zrozumieć oczekiwania, plany i potrzeby.
Jeśli zdecydujesz się na współpracę przy sprzedaży Twojej nieruchomości, będzie ona dostępna dla innych biur nieruchomości, dla całego rynku. Będziemy starali się wybrać dla Ciebie najlepszą ofertę klienta kupującego. Wiemy, że dla sprzedającego nie zawsze znaczenie ma cena, ale również termin wyprowadzki, czy też formy płatności, ale to Ty decydujesz.
Jeśli zgłosisz się do nas jako klient kupujący pomożemy Ci znaleźć Twoje miejsce na ziemi, wyszukując nieruchomości z całego rynku, jeśli nasza obecna oferta sprzedaży nie spełni Twoich oczekiwań.
Wiedz, że działamy na Twoją rzecz, z uwagą i empatią.
Dopasujemy odpowiedni plan działania w zależności od tego jakie są Twoje oczekiwania.
Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo intelektualne, materialne oraz emocjonalne.
Liczysz się Ty i Twoje plany oraz marzenia, a my dobierzemy najlepszą drogę i strategię działania by zrealizować Twój cel.
Tak właśnie działamy.

Tak właśnie działa broker nieruchomości …

Warmia Brokers Nieruchomości.