Narzędzia sprzedażowe

Home Staging

Home staging

Home Staging na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy.

Czym jest home staging?

W skrócie to przygotowanie mieszkania czy domu do szybkiej i korzystnej sprzedaży czy też wynajmu oraz do sesji zdjęciowej, przy jak najmniejszych nakładach finansowych.

Liczy się efekt pierwszego wrażenia.

Wystarczy pierwsze 10 sekund, by ktoś zdecydował się kupić czy też wynająć nieruchomość.
Osoby szukające własnego lokum nie podejmują decyzji o zakupie tylko w oparciu o racjonalne przesłanki, ale bardzo często kierują się emocjami jakie wywarła na nich konkretna oferta.
Jeśli metamorfoza będzie przeprowadzona zgodnie z zasadami home stagingu zwiększymy szybkość sprzedaży o 40 proc. , a cenę sprzedaży nawet do 10 proc. (w zależności od zakresu prac jakie będą wykonane).

W ramach współpracy podpowiemy co należy zrobić by zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty. Naszym celem jest wywołać pozytywne emocje u klientów, by korzystnie sprzedać Twoją nieruchomość.
Budżet, który przeznaczysz na metamorfozę zwróci się z nawiązką.
Czasem wystarczy tylko sprzątanie, odgracenie i udekorowanie by znacznie poprawić wygląd nieruchomości.

Po tych wszystkich „zabiegach” wykonamy profesjonalne zdjęcia, ogłoszenie oraz damy wskazówki jak należy przygotować się do prezentacji, ponieważ sam „zabieg” home stagingu nie kończy się na samej metamorfozie wnętrza.

Więcej o home stagingu znajdziesz w naszym poradniku Tajniki home stagingu.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa to kolejny ważny etap w procesie sprzedaży.
Potrwa od 1 do 5 godzin w zależności od wielkości nieruchomości i jej rodzaju.
Wykonamy ją dopiero po zastosowaniu home stagingu.
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.
Zdjęcia wykonujemy w technice HDR, na statywie.
Dzięki tej technice klient będzie miał wrażenie, że jest w pomieszczeniu. Wykorzystamy naturalne światło, zdjęcie nie będzie płaskie. Na pewno dzięki temu oferta rzuci się w oczy potencjalnym kupcom, a przecież o to nam chodzi.

W ramach współpracy Twoją nieruchomość udekorujemy do sesji zdjęciowej wypożyczonymi gadżetami z firmy Mondex, które będziesz mógł zakupić z rabatem.
Jeśli nieruchomość jest do kapitalnego remontu nie będziemy jej dekorować, ale musi być wysprzątana. W razie czego polecimy Tobie firmę sprzątającą, która wysprząta mieszkanie (umyje okna, podłogi, drzwi etc).
Wybierzemy najlepsze pierwsze zdjęcie do oferty sprzedaży. Czy wiesz, że atrakcyjna miniaturka zdjęcia zwiększa szanse sprzedaży nawet o 20 procent?
65% społeczeństwa to wzrokowcy, dlatego ogromne znaczenie mają dobre zdjęcia.

Rzut 3d

95 proc. społeczeństwa nie ma wyobraźni przestrzennej, dlatego do oferty sprzedaży zawsze załączamy rzut 3d z umeblowaniem. Rzut 3d jest szczególnie istotny jeśli mieszkanie jest puste, nieumeblowane oraz ma nietypowy układ.
To ważne, żeby klient znał układ mieszkania/domu, strony świata, jego ustawność, zanim uda się na prezentację. W ten sposób unikamy również ewentualnych rozczarowań i „wycieczek”

Film z użyciem gimballa

Jeśli Twoja nieruchomość jest nietypowa zaproponujemy również film, szczególnie dotyczy to domów, działek czy siedlisk.
Warto będzie nakręcić film również w twoim mieszkaniu, jeśli masz piękny widok z okna, oraz budynek w którym mieszkasz jest urokliwie usytuowany.

Wirtualny spacer 360°

Kamerę 360° , czyli wirtualny spacer po nieruchomości zaproponujemy jeśli nieruchomość jest idealnie uporządkowana, urządzona bądź niezamieszkała. W innym przypadku użycie kamery 360°. może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Dron

Jeśli posiadasz na sprzedaż dom, działkę, siedlisko czy też mieszkanie w pięknej okolicy, warto będzie to pokazać.
Zrobimy zdjęcia z drona oraz nakręcimy film z drona, ukazując uroki Twojej nieruchomości.